Процес реалізації проєкту "Безпечна Львівщина" триває
4 червня, з ініціативи начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Олександра Шляховського, відбулась зустріч у форматі «круглого столу» з головами територіальних громад, серед яких і заступник міського голови Ярослав Костур, щодо співпраці Львівської обласної ради, органів місцевого самоврядування та поліції у рамках проєкту «Безпечна Львівщина» для створення єдиного безпекового простору на території області.
Проєкт «Безпечна Львівщина», який реалізується спільно Головним управління Національної поліції у Львівській області, Львівською обласною радою та органами місцевого самоврядування, насамперед призначений покращити безпеку громадян, транспортну та техногенну безпеки, збереження майна, а також сприятиме підвищенню рівня та оперативності розкриття злочинів та зниження рівня терористичних загроз на території області. 11 територіальних громад Львівщини, в тому числі і Ходорівська перемогли в обласних конкурсах проєктів на встановлення систем відеоспостереження на своїх територіях.