264 тисячі на придбання нового обладнання для ЦНАПу

Дата: 07.06.2021 16:45

Міністерство цифрової трансформації України відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 249, інформує про результати розгляду клопотань, поданих  органами  місцевого самоврядування та військово-цивільними адміністраціями на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Відповідне клопотання надсилала і Ходорівська міська рада.

17.05.2021 та 25.05.2021 відбулись засідання комісії з відбору об’єктів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, на яких було розглянуто клопотання та матеріали, подані до Мінцифри виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, військово-цивільними адміністраціями для отримання субвенції. Протягом періоду прийняття клопотань та матеріалів до Мінцифри надійшли клопотання громад на загальну суму, що перевищує обсяг субвенції у 2021 році, тому не всі клопотання задоволено. Ходорівська міська рада, згідно з витягом із протоколу засідання комісії, отримає 264,000 грн. на придбання обладнання для виготовлення посвідчення водія і техпаспортів про  реєстрацію  транспортних засобів.

Тож, чекаємо на нову послугу, яку надаватимуть у нашому ЦНАПі.