Вітаю із святом Останнього дзвоника освітян і школярів Ходорівської громади!

Дата: 06.06.2021 09:00

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника. Ми перегортаємо ще одну сторінку книги освітянського життя Ходорівщини.

Для кожного з нас цей день має своє унікальне значення. Для дітей – це нові знання , для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Щиро дякую батькам, які спонукали дітей до науки, допомагали і підтримували їх у навчанні. Вчителям, які ділилися своїми знаннями і любов'ю з учнями. Також дякую і школярам за наполегливість і старанність у навчанні. Цей навчальний рік був непростий, але спільними зусиллями і злагодженою роботою ви досягли успіху. Дорогі школярі, майбутнє нашої держави – це ви, ми пишаємо вами і вашими здобутками.

Свято Останнього дзвоника - особливий день для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2021 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Який би життєвий шлях ви, дорогі випускники,  для себе не обрали, хай вам легко по ньому крокується. Нехай щастить у всіх ваших починаннях.

Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності й ініціативи, здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

З повагою

міський голова                                                                                  Олег Коцовський