Актуальні новини з життя громади

Дата: 03.06.2021 23:58

№1 Виявлено боєприпаси часів ІІ Світової війни

Головне управління ДСНС України у Львівській області повідомляє, що 2 червня о 21:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу с. Заліски Піддністрянського старостинського округу Ходорівської МТГ під час пошуку металобрухту в лісі виявлено 9 предметів, ззовні схожих на 75 мм артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Небезпечна знахідка була знайдена на відстані 1км від житлових будинків та 50 м від автодороги «Стрий – Тернопіль».

За фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку "101".

Категорично забороняється:

• брати боєприпас до рук, наносити удари, робити спроби розібрати;

• переносити або перекатувати з місця на місце;

• кидати боєприпаси у вогнище або розводити над ним полум’я;

• збирати та здавати застарілі боєприпаси, як металобрухт.

№2 Довгоочікувані ремонтні роботи розпочато!

Почато ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль-Знам’янка, яка проходить через Вербицький та Жирівський старостинські округи і місто Ходорів.

Наразі шляховики виконують роботи на ділянці від межі Івано-Франківської області в сторону Ходорова.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Вартість ремонтно-будівельних робіт сягає майже 1,5 млрд грн.

«У ході ремонту на автомобільній Дорозі Єдності М-30 виконаємо роботи із посилення дорожнього одягу, влаштуємо нове дорожнє покриття та дощову каналізацію, відремонтуємо 5 мостових переходів. Також відновимо дорожню інфраструктуру: зробимо тротуари та освітлення у межах населених пунктів, встановимо автобусні зупинки. Окрім цього, проєкт передбачає влаштування сучасних засобів заспокоєння руху перед в’їздом у населені пункти», – розповідає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.