Поліцейські будні: малолітня мандрівниця

Дата: 03.06.2021 23:38

Не так давно у нашій громаді почали працювати поліцейські офіцери громади, а скільки корисних справ вже встигли зробити. Постійно патрулюють територію, стежать за правопорядком.

2 червня поліцейські Я. Зварич та В. Кулецький відреагували на звернення небайдужого мешканця громади Михайла Мельниковича, який повідомив, що по території Ходорівської автостанції блукає малолітня дівчинка без супроводу дорослих.

Поліцейські одразу зреагували, познайомились з дитиною та дізналися, що 10-ти річна дівчинка самостійно сіла в маршрутний транспортний засіб та приїхала в чуже місто за 60 кілометрів від дому. Небайдужі люди проявили турботу до розгубленої дитини, напоїли чаєм, заспокоїли.

Поліцейські відразу доставили її додому в Дрогобицький район на службовому транспорті та передали батькам.

Дякуємо усім причетним за прояв людяності і небайдужості.

Поліцейські офіцери громади наголошують: Батьки, будьте обачні, бережіть дітей, адже малі дослідники, заради цікавості, можуть подолати неочікувану для нас відстань.