ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних та інших споживачів КП «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ» Ходорівської міської ради

Дата: 03.06.2021 23:25

Структура проектних тарифів тарифів на теплову енергію

по КП "ХОДОРІВВОДОКАНАЛ" на 2021р

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018р. 239 «Про затвердження  Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення»  Комунальне підприємство «Ходорівводоканал »  пропонує на роз­гляд обґрунтування причин зміни тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання бюджетним та іншим споживачам підприємства.
       Метою зміни тарифу
на теплову енергію є встановлення тарифів із структурою відповідно до чинного законодавства, а саме: тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та  постачання, та  приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Підвищення тарифів має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан  підприємства, а також покращити якість та умови обслуговування споживачів.

Теплова енергія реалізується двом категоріям споживачів:
   бюджетним установам
    іншим споживачам
         Діючі тарифи на послуги теплопостачання  (рішення Виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 25.02.2020р. № 35) не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з випереджаючим зростанням цін на енергоносії та заробітну плату, яку,згідно із законодавчими актами, підприємство зобов’язане підвищувати.
         Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність підвищення тарифів на теплову енергію. Розрахунок тарифів здійснений відповідно до Порядку  формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869.
         Розрахункові тарифи на теплову енергію на 20
21 рік складають:
- для бюджетних установ –
3864,31 грн. за 1Гкал. (без ПДВ);
- для інших споживачів
     – 3876,99 грн за 1Гкал. (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з моменту публікації  за   адресою:      м. Ходорів,   вул. Гонти,2.     тел.: 53 833

Директор КП «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ»