Розпочалася здача ЗНО: побажаймо нашим школярам успіху!

Дата: 02.06.2021 16:02

21 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування школярі нашої громади проходять у місті Львові та місті Жидачеві.

Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради було організовано підвіз учнів, учасників ЗНО, шкільними автобусами до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідно до графіку складання іспитів.

Уже відбулося випробування з математики. У ньому взяло участь 90 школярів Ходорівської МТГ, які дісталися до пункту призначення чотирма автобусами. Два «Школярики» було виділено для підвозу на тестування з англійської мови, яке складали  65 учнів нашої громади. Найбільше учасників зареєструвалося на ЗНО з української мови та літератури (122), тому їх підвезення здійснювалося п’ятьма шкільними автобусами.

Попереду у випускників випробування з фізики, історії, географії, біології. Ми щиро вболіваємо за наших учнів. Бажаємо  їм наснаги для втілення мрій, віри у завтрашній день, успіхів і досягнень у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дорогі випускники! Не хвилюйтеся, будьте впевнені у своїх силах, і ви обов'язково отримаєте той результат, на який сподіваєтеся!