Як проходив мініярмарок професій

Дата: 29.05.2021 10:02

Як анонсувалось напередодні, 27.05.2021 року фахівцями Жидачівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості за сприянням голови Ходорівської ОТГ Олега Коцовського на замовлення ТОВ «ЦВГ Україна» в приміщенні Ходорівського Палацу культури проведено міні-ярмарок вакансій. В заході взяли участь керівник відділу персоналу ТОВ «ЦВГ Україна» Наталія Монастирська, директор Жидачівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Олена Михальчук, начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Ірина Бойко та завідувач сектору відділу надання соціальних послуг Романа Генега, а також представники Народного часопису «Ходорівщина».

ТОВ «ЦВГ Україна» - представництво чеської компанії з виробництва кабельно-провідникової продукції для автомобільної промисловості. Дане підприємство, у зв’язку з впровадженням нових виробничих приміщень, запрошує на роботу монтерів кабельного виробництва. Керівник відділу персоналу Наталя Монастирська детально розповіла про умови праці, вимоги до працівників та рівень заробітної плати, а також наголосила, що доставка працівників до місця роботи і у зворотному напрямку здійснюється транспортом роботодавця.

Під час активного діалогу учасники зустрічі отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Повідомляє начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Жидачівської філії ЛОЦЗ Ірина Бойко