Вільна вакансія

Дата: 26.05.2021 16:48

про проведення конкурсу на посаду директора

ЗОШ І-ІІ ст. № 15 с. Городище Ходорівської міської ради Львівської області

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської  міської ради оголошує конкурс на посаду директора  ЗОШ І-ІІст. №15, що знаходиться  за адресою: 81727, Львівська область, с.Городище, вул. Перемоги,18

Найменування посади: Директор комунального навчального закладу Ходорівської міської ради Львівської області загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №15 с.Городище

Умови оплати праці:  посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів та коефіцієнтів з оплати праці установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами); наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

-         Громадянство України;

-         Володіння державною мовою;

-         Вища освіта, не нижче магістра (спеціаліста);

-         Стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

-         Організаторські здібності;

-         Фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

-    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача

Порядок подання документів:

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

1.Заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2.Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3.Копія паспорта громадянина України;

4.Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною)не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5.Документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6.Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7.Довідка про відсутність судимості;

8.Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9.Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Неподання всіх вищезазначених документів тягне за собою рішення конкурсної комісії про недопущення до участі у конкурсі.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою у визначений в оголошенні строк.

Особа може подавати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються у відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради до 17.00 год 17 червня 2021 року (включно) за адресою: м.Ходорів, вул.Львівска, 39 (ІІ поверх).

Відповідальна особа: Олійник Наталія Романівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради, тел. (093) 76-08-901, e-mail: osvitakhodoriv@gmail.com.