Підготовка до виконкому. Робота комісій

Дата: 26.05.2021 15:58

Фото без описуСьогодні, напередодні засідання виконавчого комітету, засідала житлово-побутова комісія, на якій розглядали питання згідно проєкту порядку денного, особливо приділили увагу питанню про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської територіальної громади та питанню щодо організації проведення конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку.

Також засідала комісія з надання матеріальних допомог жителям громади. На комісії розглянули   17 заяв, вирішили надати кожному заявнику матеріальну допомогу, загальна сума складає 27770 грн. Варто зауважити, що сюди входить також допомога на поховання людей працездатного віку, які не працювали на день смерті.