Вважаємо за потрібне прокоментувати

Дата: 25.05.2021 14:38

Вважаємо за потрібне прокоментувати ряд публікацій у польських виданнях, що стосуються роботи виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Ходорівська міська рада повідомляє польську громаду і прихожан римо-католицького костелу у місті Ходорові, що рада підтримувати дружні відносини з Республікою Польща. Вважаємо за потрібне нагадати громаді, що римо-католицька релігійна громада завжди брала активну участь у житті міста і користувалася повагою міського голови і жителів міста. Крім того, міська рада завжди підтримувала дружні відносини із ксьондзами - настоятелями костелу Всіх Святих у місті Ходорові. За сприяння міського голови для місцевого костелу зроблено також чимало. При перекритті костелу міською радою надано допомогу в сумі 70 тисяч гривень. За сприяння міського голови розробили усю потрібну документацію про передачу костелу у власність римо-католицької громади у місті Ходорів, допомагали у встановленні огорожі навколо подвір’я костелу, у проведенні необхідних робіт по благоустрою території. Таку співпрацю і підтримку може засвідчити ксьондз Іван Заяць, який служив у Ходорові, а зараз є настоятелем римо-католицької парафії Успіння Пресвятої Богородиці у м. Великі Мости. Міський голова Олег Коцовський неодноразово зустрічався, і підтримує дружні відносини із Мечиславом Мокшицьким - який очолює Римо-Католицьку Церкву в Україні, голова Конференції римо-католицьких єпископів України. Тому висновки про ксенофоба і небажання співпраці є абсурдними.