Вшанування пам'яті Героїв

Дата: 24.05.2021 11:41

Вчора, 23 травня ми вшановували пам’ять Героїв усіх часів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.  Працівники КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" спільно з Часописом Ходорівщина організували патріотичну гру-квест «Герої живуть поруч з нами» для учнів шкіл міста. У квесті взяли участь учні 4-Б СШ №3ім. Романа Точина та учні 4 класу  і 3 класуХодорівська ЗОШ №2 . Школи вибрані невипадково, адже в них навчались загиблі герої російсько-української війни. Також старости і небайдужі мешканці вшанували пам’ять Героїв на місцевих кладовищах молитвою і запалили на могилах свічки.  Палац культури разом із ГО «Союз Українок»і керівником Відділу культури вшанували молитвою і запаленням лампадок пам’ять Героїв на Алеї Небесної Сотні Львівщини та на  міському кладовищі.

Дякуємо! Пам’ятаємо!