Дата: 21.05.2021 15:36

Відповідно до розпорядження міського голови, скликаємо 6 засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

28 травня о 10.00 год за адресою вул.. Грушевського, 29 м. Ходорів

Проєкт порядку денного засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 28.05.2021 року

1.Про внесення змін до рішення № 03 від 15.12.2020 р.

(доповідає Глушко І.Я.)

2.Про внесення змін до бюджету Ходорівської міської ради на 2021р.

(доповідає Глушко І.Я.)

3.Про виділення коштів релігійним громадам Ходорівської територіальної

громади.                          (доповідає Глушко І.Я.)

4. Про визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської територіальної громади.

(доповідає  Батирняк А.П.)

5. Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.

6.Про надання дозволу на виготовлення проектно - кошторисної документації

7.Про затвердження проектно - кошторисної документації

(доповідає  Батирняк А.П.)

8.Про надання дозволу на розміщення атракціонів «Юність» на території Ходорівської громади.

(доповідає  Батирняк А.П.)

9.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території Ходорівської громади.

(доповідає  Батирняк А.П.)

10. Про присвоєння адреси на будівлю Палевної на вулиці 16 Липня м.Ходорів.

(доповідає  Батирняк А.П.)

11.Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної види Комунального підприємства «Ходорівводоканал» Ходорівської міської ради Львівської області.

(доповідає  Батирняк А.П.)

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради №214 від 24.11.2017 року «Про затвердження персонального складу комісій при виконавчому комітеті Ходорівської міської ради»

(Мельник О.В.)

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради №06 від 15.01.2021 року «Про затвердження персонального складу комісій при виконавчому комітеті Ходорівської міської ради»

(Мельник О.В.)

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради №166 від 25.10.2016 року «Про створення опікунської ради виконавчому комітеті Ходорівської міської ради та затвердження Положення про неї»

(Мельник О.В.)

15.Про затвердження подання про доцільність призначення гр. Карашкевича М.М.,05.01.1950 року народження опікуном Карашкевич Галини Миколаївни,11.11.1957р.н.

(Мельник О.В.)

16.Про затвердження розпорядження Ходорівського міського голови від 11.05.2021 року №3/42

(Мельник О.В.)

17.Про надання дозволу на влаштування в комунальний заклад Львівської обласної ради «Лівчицька спеціальна школа I-II ступенів»дитини Гуменчука Романа Васильовича.

(Мудра Р.Я.)

18.Про встановлення розмірів виплати за навчання учнів у комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського» Ходорівської міської ради Львівської області на 2021-2022 навчальний рік .

(Добуш Х.Р.)

19. Про плановий контингент учнів у комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського» Ходорівської міської ради Львівської області на 2021-2022 навчальний рік.

(Добуш Х.Р.)

20.Про надання дозволу на проведення занять у сільській місцевості в приміщеннях Народних домів у комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського» Ходорівської міської ради Львівської області на 2021-2022 навчальний рік .

(Добуш Х.Р.)

21.Про надання дозволу  комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського» Ходорівської міської ради Львівської області на проведення занять у приміщенні комунального закладу «Палац Культури м. Ходорова» на 2021-2022 навчальний рік.

(Добуш Х.Р.)

22.Про надання дозволу народному аматорському дівочому вокальному ансамблю «Ромашка» комунального закладу «Палац Культури м. Ходорова» на проведення занять у приміщені комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського» Ходорівської міської ради Львівської області на 2021-2022 навчальний рік.

23.Розгляд заяв.

(доповідає  Батирняк А.П..)

24.Про виділення  матеріальної допомоги  громадянам .

(доповідає  Абрамів Л.С.)

25. Про виділення матеріальної допомоги до Дня Героя.

(доповідає  Мельник О.В.)

26.Різне