КП «Ходорівське УКГ» інформує

Дата: 20.05.2021 19:28

КП «Ходорівське УКГ» інформує, що плата за утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій  включає в себе:

-прибирання  прибудинкових територій;

-освітлення місць загального користування;

-обслуговування димових і вентиляційних каналів;

-технічне обслуговування, поточний ремонт внутрішніх  будівельних споруд водовідведення і водопостачання;

-поточний  ремонт покрівлі;

-вивезення твердих побутових  відходів.

Розрахунок проводиться за 1 кв.м. загальної площі квартири із врахуванням  ПДВ.

Рішенням Ходорівської міської Ради №3463 від 10.03.2020р., з метою  забезпечення  реалізації прав   співвласників багатоквартирних будинків на самостійне  управління житловими будинками, дано згоду КП «Ходорівському УКГ» на списання багатоквартирних будинків із свого балансу.

За період з серпня  2020 року по травень 2021 року було створено 4 ОСББ по вул.Шептицького, буд. №1, буд .№3, буд. №5, буд.№7, а також  самоуправління по вул. Чорновола, буд.14 і Грушевського, буд.12.

Інформуємо, що для надання послуг технічного обслуговування житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, які списані з балансу  КП «Ходорівське УКГ , співвласники самостійно мають право прийняти рішення щодо форми (способу) управління багатоквартирним будинком, зокрема, створити ОСББ, найняти управителя або  щляхом самоуправління .

Якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги.

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні полуслуги» в багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку, виконавчий орган місцевої ради зобов'язаний оголосити і провести такий конкурс до 1 травня 2021 року.