Засідання опікунської ради

Дата: 20.05.2021 09:27

18.05.2021 року під керівництвом голови опікунської ради Юськіва Петра Івановича в КНП «Ходорівська міська лікарня» відбулось чергове засідання опікунської ради в складі: Баторика Н.Я., Шведа Т.В., Цана Ю.Р., Кухарської Н.Ю., Осадчука С.Д., Чорного Р.М. та запрошених: Жилка І.В. – заступника директора з економічних питань та Мочарської Я.І. - журналіста ТзОВ «Народний часопис «Ходорівщина»». У зв’язку з обранням 24 лютого 2021 року директора КНП «Ходорівська міська лікарня» Баторика Назара Ярославовича, першочергово було переобрано заступника голови опікунської ради Баторика Н.Я. на Осадчука С.Д. – лікаря-анестезіолога.

Серед основних питань було обговорено та розглянуто:

- підписання договорів з НСЗУ по первинній та вторинній медичній допомозі.;

- збільшення глобальної ставки на місяць;

- кадрове забезпечення (потреба дитячого лікаря-анестезіолога);

- можливості та перспективи реалізації проєкту співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Міжнародної асоціації розвитку (Світового банку) на 150,00 млн. грн.;

- перенесення поліклінічного відділення у приміщення Ходорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у зв’язку з проведення будівельних робіт (перекриття даху Корпусу №1);

- проблемні питання фінансового забезпечення на 2021 рік, обговорено статті видатків на які не вистачає коштів по закладу.