Думку громади враховано,  проблема залишилася…

Дата: 18.05.2021 13:10

Сьогодні, 18 травня, в Палаці культури м. Ходорова зібралися жителі села Жирова, представники міської ради, небайдужі жителі громади і депутати на громадські слухання щодо обговорення Детального плану території для будівництва сміттєпереробного об’єкта на території  Ходорівської міської ради за межами населеного пункту с. Жирова і розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту. Замовник і розробник документації не зявилися. Жителі с. Жирова представили загалу підготовані тематичні  матеріали, громада висловила своє «Проти» реалізації даного проекту на околиці с. Жирова. Заслухали депутатів, можливість висловитися мав кожен присутній. Заступник міського голови А. Батирняк беручи до уваги позицію громади, запропонувала  створити погоджувальну комісію, кількість представників  громади у якій становитиме близько 70% від загального складу. Під час громадських слухань  визначено кандидатури з числа жителів села Жирова, які подадуть у Стрийську РДА до включення у цю комісію. Саме ця комісія прийме рішення щодо подальшого розвитку подій. Ходорівська міська рада підтримує бачення громади, але нажаль,  питання вирішення поводження з твердими побутовими відходами залишається  відкритим.