ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 06.05.2021 15:51

6 травня  2021 року минає 3 роки  з дня загибелі нашого земляка, українського Героя, воїна АТО Івана Сперелупа.

6 травня 2018 року під час патрулювання району оборони поблизу села Новоселівка Ясинуватського району Донецької області загинув старший солдат 24-і окремої механізованої бригади імені Короля Данила ІВАН СПЕРЕЛУП, 1996 року народження.

У 2016 році Іван вступив на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, але 06.05.2018р. унаслідок мінно-вибухової травми, зазнаної від підриву на міні бойової машини піхоти під час патрулювання місцевості загинув на місці.

Указом Президента України від 23 серпня 2018 року нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ШАНА ГЕРОЮ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!!!