Практичні навчання з ліквідації НС пов'язаної з горінням лісового масиву

Дата: 29.04.2021 16:23

29 квітня відбулися показові практичні заняття, організовані 16 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області, участь приймали  спеціаліст з надзвичайних ситуацій Ходорівської мської ради Олег Сорока, поліцейські офіцери громади, працівники Ходорівського лісництва, жителі села. Заняття проходили неподалік села Добрівляни.

Учасники відтворювали дії у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням пожежі у лісовому масиві. Пропрацьовували  організацію взаємодії з органами місцевого самоврядування, органами цивільного захисту, Ходорівським лісництвом. Практикували організацію розгортання сил та засобів для забезпечення успішної ліквідації пожежі в лісовому масиві. Організували оповіщення жителів села, відпрацювали заходи щодо оперативності реагування на сигнал про виникнення загоряння і прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.