Створено публічний канал ««Інформпортал АТО Львівщини»» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини

Дата: 29.04.2021 15:22

Якісна комунікація, спілкування, особливо у частині інформування щодо різних можливостей та програм мають бути одним із головних пріоритетів державної влади всіх рівнів.

Враховуючи вище написане , для  поширення інформації Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено публічний канал ««Інформпортал АТО Львівщини»» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram: https://t.me/loda_sector_ato.