Ми у "жовтій зоні". Школярі завтра знову сядуть за парти.

Дата: 27.04.2021 15:22

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання Ходорівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення відновити освітній процес для учнів 1-11 класів в очній формі у закладах загальної середньої освіти з 28.04.2021. Від завтра відновлюють свою роботу бібліотеки, мистецькі школи, клубні заклади, секції та гуртки, народний музей Слави Стецько з дотриманням карантинних обмежень і з наповненістю приміщень не більше 50%.

Непередодні святкування Великодня, комісія ТЕБ І НС рекомендує парафіяльним громадам проводити Богослужіння та інші релігійні заходи при заповненні приміщення не більш як на 50 відсотків та за умови дотримання учасниками заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів або в режимі онлайн.

Протокол комісії ТЕБ і НС № 34

Карантин не закінчився, памятайте про це!

Будьмо здорові!