Перший робочий день поліцейських офіцерів Ходорівської громади

Дата: 27.04.2021 14:15

Фото без описуСьогодні перший повноцінний робочий день поліцейських офіцерів Ходорівської громади. Секретар ради Марія Гавінська доручила нашим правоохоронцям виїхати і відреагувати на письмове зверення жительки міста Ходорова.

До відома жителів громади:

Поліцейська станція знаходиться за адресою м. Ходорів, вул. Львівська,39

Поліцейський офіцер громади старший лейтенант поліції КУЛЕЦЬКИЙ Володимир Олегович (тел.0973526305) відповідає за наступні населені пункти:

с. Отиневичі, с. Городищенське, с. Дуліби, с. Грусятичі, с. Ліщин, с. Чорний Острів, с. Бориничі, с. Голдовичі, с. Дроховичі, с. Лучани, с. Дев’ятники, с. Калинівка, с. Ятвяги, с. Юшківці, с. Вибранівка, с. Чижичі, с. Борусів, с. Бринці-Загірні, с. Бринці-Церковні, с. Березина, с. Жирова, с. Бородчиці, с. Городище, с. Заліски, с. Піддністряни, с. Кам’яне,

с. Рудківці.

Особистий прийом громадян поліцейським В. О. Кулецьким ведеться кожного понеділка з 10:00 год. до 13:00 год. В приміщенні поліцейської станції яка розташована за адресою: м. Ходорів, вул. Львівська 39.

Поліцейський офіцер громади майор поліції Зварич Ярослав Миколайович (тел.0982170805) відповідає за наступні населені пункти:

м. Ходорів, с. Загірочко, с. Добрівляни, с.Вербиця, с. Вовчатичі, с. Садки, с. Сугрів,    с. Молодинче, с. Новосільці, с. Підліски,        с. Черемхів,  с. Бортники,  с. Букавина, с.Молотів, с. Демидів, с. Голешів, с. Лапшин.

Особистий прийом громадян поліцейським Зваричем Я. М. ведеться кожної п’ятниці з 10:00 год. до 13:00 год. В приміщенні поліцейської станції яка розташована за адресою: м. Ходорів, вул. Львівська 39.