Великодня радість у кожен дім – 369 продуктових набори для літніх та одиноких жителів Ходорівської громади

Дата: 26.04.2021 16:54

Напередодні Великодня за кошти бюджету Ходорівської міської ради в сумі 70 тис. грн. закуплено 369 продуктових наборів та пасок одиноким жителям похилого віку та одиноким особам з інвалідністю Ходорівської міської територіальної громади.

В продуктовий набір увійшли крупи, паски, макарони, цукор, сіль, олія, оцет, чай та інше.

Хочемо подякувати члену виконавчого комітету Ходорівської міської ради Петру Юськіву за сприяння і допомогу у реалізації даної акції, а також старостам, і всім причетним, які допомогли доставити пакунки адресатам.