Вдруге стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Дата: 23.04.2021 19:30

З14 квітня по 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав».  Його організовує Координаційний центр з надання правової допомоги. Тематика малюнків — протидія булінгу. Відрадно згадати, що минулого року учасники із Трускавця та Борислава були номінантами цього конкурсу. Тому заохочуємо наших юних читачів та їхніх батьків ретельно проаналізувати умови конкурсу й брати участь у ньому.

Хто може брати участь?

До участі у конкурсі  запрошуються діти віком до 18 років. Вікові групи розподілені наступним чином:

• Молодша група (віком до 8 років);
  • Середня група (віком від 9 до 13 років);
  • Старша група (віком від 14 до 17 років).

Якими ж є вимоги до малюнка?

Вимоги до малюнка є такими:

• Намальований самостійно та відповідає темі — протидії булінгу.
  • Малювати можна в довільній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) або комп’ютерна графіка.
  • Формат малюнка — А3 або А4.

Як відбуватиметься конкурс?

Конкурс проходитиме у 3 етапи:

1. Прийом конкурсних робіт та голосування. Роботи можна подати до 14 травня 2021 року. Проголосувати за роботу — до 23.05.2021 року.
  2. Визначення та оголошення переможців — 24 – 27 травня 2021 року.
  3. Нагородження переможців — 28 травня – 4 червня 2021 року.

Як подати малюнок на конкурс?

Один учасник може подати на конкурс 1 малюнок. Щоб подати малюнок на конкурс, потрібно:

Зареєструватися* на сайті конкурсу: art-konkurs.legalaid.gov.ua. Для реєстрації потрібно мати акаунт Gmail.

1. Завантажити роботу на сайт у форматі JPG, PNG або GIF (сфотографувати, відсканувати або зберегти). Перед завантаженням варто перевірити якість зображень: чіткість, освітленість, відсутність помітної пікселізації та інших недоліків.
  2. Після модерації робота з’явиться на сайті для голосування і можна буде поширювати її у соціальних мережах для отримання голосів підтримки.

Детальніше дізнатися про конкурс, взяти узяти участь у ньому, переглянути роботи та проголосувати за найкращий малюнок можна сайті:  https://art-konkurs.legalaid.gov.ua/?contest=contest-condition

Разом з тим, повідомляємо, що дізнатися більше інформації про цей конкурс, як і отримати безоплатну правову допомогу, Ви також можете, завітавши до бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Жидачів, вул. М. Шашкевича, 28, або ж зателефонувавши: 068 31 48 103.