Послаблення карантинних обмежень у Ходорівській громаді

Дата: 23.04.2021 18:33

Сьогодні, 23 квітня відбулося засідання комісії ТЕБ і  НС, складено протокол. Члени комісії ухвалили рішення про послаблення карантинних обмежень.

• Ходорівська музична школа відновлює індивідуальні заняття, а групові заняття ділитимуться на підгрупи з 26 квітня.
  • Відновлюється освітній процес в закладах середньої освіти громади незалежно від форм власності з 5 травня.
  • Спортивні школи відновлюють заняття спортом на відкритих спортивних майданчиках за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів з 26 квітня.
  • Ринки і заклади харчування працюватимуть за новими правилами згідно  додатків до протоколу з 24 квітня.

До уваги суб’єктів господарювання: відповідальність за недотримання карантинних вимог біля закладів несе безпосередньо   директор ринку або власник закладу.

Детальніше у протоколі       Протокол засідання комісії ТЕБ і НС №33

Карантин не закінчився, тому будьмо обачні, бережімо себе і оточуючих!

Дотримуйтесь дистанції!              Носіть маски!                 Часто мийте руки!                                   Будьте здорові!