Засідання виконкому

Дата: 09.04.2021 11:33

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  “09 квітня   2021 року №  3/36

Про скликання   засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

•    У зв’язку з запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території   гострої респіраторної хвороби COVID-19,     на підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати 4  засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради 12  квітня 2021 року о 10.00 годині в ONLINE режимі   за адресою: м.Ходорів, вул М.Грушевського,38.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

Порядок денний засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 12.04.2021 року

1.Реконструкція приміщень КНП «Ходорівська  міська лікарня» Ходорівської міської ради Львівської області.

(доповідає   Батирняк А.П.)

2.Про надання дозволу на коригування кошторисної документації на «Будівництво спортивного корпусу із залом,адміністративно-побутовими приміщеннями та приміщеннями для індивідуальної силової підготовки по вул.Шевченка,35  в м.Ходорові Львівської області».

(доповідає   Батирняк А.П.)

3.Про надання дозволу на виготовлення ТЕО з капітального ремонту,покращення екологічного стану та захист від підтоплення паводками, водами р.Луг та її приток території Ходорівської ТГ Стрийського району Львівської області

(доповідає   Батирняк А.П.)

4.Про надання дозволу на виготовлення детального плану території на «Реконструкцію будівлі поліклінічного відділення КНП «Ходорівська міська лікарня» по вул.Грушевського,36  Ходорівської міської ради Львівської області                               (доповідає   Батирняк А.П.)

5.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

(доповідає   Батирняк А.П.)

6.Про надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЄС з нагоди 35-річниці трагедії.

(доповідає  Мельник О.В.)

7.Різне