ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА І КВАРТАЛ  -  ДОБРИЙ ПОЧАТОК РОКУ

Дата: 09.04.2021 09:10

Доходи міського бюджету

За І квартал 2021 року до загального та спеціального фондів міського бюджету Ходорівської  міської ради, без врахування міжбюджетні трансферти, надійшло 19886,8 тис. грн, у тому числі: до загального фонду – 19147,9 тис. грн. (101,5 відсотка до уточненого планового показника – 18864,8 тис. грн.), до спеціального фонду – 738,9 тис.грн. (99,9%  відсотка до уточненого планового показника – 739,7 тис. грн.)

За І квартал 2021 року отримано офіційних трансфертів до загального фонду бюджету на суму 22942,1 тис.грн., у тому числі: освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 15724,7 тис.грн.; базова дотація  - 6605,7 тис.грн.; дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 381,4 тис.грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 61,9 тис.грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 168,4 тис.грн.(на придбання інсуліну).

Видатки міського бюджету

Протягом І кварталу  2021 року на фінансування видатків загального фонду бюджету Ходорівської міської ради з урахуванням трансфертів з державного та обласного бюджетів  спрямовано 36570,0 тис. грн., що становить 84,6 відсотка планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін.  За рахунок вказаних коштів забезпечено фінансування першочергових видатків з заробітної плати та нарахування – 29973,3 тис.грн. (в т.ч. кошти освітньої субвенції 15642,1 тис.грн.), оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 4829,6 тис.грн.,  інших видатків – 1767,1 тис.грн.

Видатки спеціального фонду складають 870,7 тис. грн. або 18,27%, з яких видатки з заробітної плати та нарахування – 126,1 тис.грн., придбання продуктів харчування - 171,2 тис.грн., капітальні видатки - 570,5 тис.грн., інші видатки – 2,9 тис.грн.

.

Начальник управління фінансів                                       Іванна ГЛУШКО