Старости взяли учаcть у семінарі-нараді по цивільному захисту

Дата: 17.03.2021 19:26

17.03.2021 року спеціаліст з надзвичайних ситуацій Олег Сорока та старости старостинських округів взяли участь у семінарі-нараді з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього, а також з питань весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Захід проходив у актовому залі Жидачівської міської ради, який проводили Жидачівське РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та представники спеціалізованих служб. Після даного заходу присутнім було представлено пожежну техніку та пожежно-технічне обладнання, яке використовується під час ліквідації різних НС. Також запрошені гості мали можливість  спробувати ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.