Громадські слухання

Дата: 15.03.2021 17:39

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Ходорівська міська рада Львівської області оголошує про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації –  «Детального плану території для будівництва сміттєпереробного об’єкта на території Ходорівської міської ради за межами населеного пункту села Жирова Жидачівського району Львівської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З проектом детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в центрі надання адміністративних послуг в посадової особи, відповідальної за забезпечення організації розгляду пропозицій Войтович О.М. та на сайті Ходорівської ОТГ: https://hodorivska-gromada.gov.ua

Замовник: Жидачівська районна державна адміністрація;

Виконавець: ФО-П Лаврін Володимир Степанович (ДПТ), ТзОВ «Галич Еко Груп» (Звіт СЕО);

Ініціатор: ТзОВ «ДВ Вейст Ресайклінг»;

Підстава розроблення містобудівної документації: розпорядження Жидачівської районної державної адміністрації від 19.08.2020р.  № 257.

Пропозиції (зауваження) подаються протягом 30 календарних дні  з дня оприлюднення проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку за адресою: 81750, Львівська обл., Жидачівський р-н, м. Ходорів, вул. Грушевського, буд. 38, тел.(03239) 53-731, e-mail: otg@hodorivska-gromada.gov

Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації здійснюється у двотижневий строк з дня їх прийняття шляхом опублікування у засобах масової інформації, а також розміщення розробленої містобудівної документації на офіційному веб-сайті замовника.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Палацу культури (м. Ходорів, вул. Грушевського, 29) 16 квітня 2021 року о 1100 год.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Замовник: Жидачівська районна державна адміністрація;