ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО В АТО

Дата: 12.03.2021 22:08

13 березня 2021 минає 4 роки, як у зоні АТО, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, в районі с. Катеринівка, Попаснянського району, Луганської області загинув 18-річний бортниківчанин Володимир Князев із позивним «Кіпіш».

Хлопець не міг дочекатися, коли стане повнолітнім, щоб піти на фронт. Мріяв вступити до Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного.

Як справжній чоловік та патріот Володимир пішов захищати рідну українську землю і віддав найдорожче - життя.

Жителі Ходорівської громади схиляють голови, сумують, разом з родиною розділяють горе від непоправної втрати…

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ!