Робоча зустріч по питаннях соціальної сфери та реалізації нових обласних програм

Дата: 12.03.2021 10:29

З  робочим візитом до нашої громади завітав п. Андрій Добрянський заступник начальника КЗ ЛОР «Центр моніторингу соціальних громад» ,голова Правління ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» та депутат Стрийської районної ради п. Олег Кизима . Обговорювали питання щодо підтримки двох обласних програм «Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин ,бійців-добровольців АТО (операція Об’єднаних сил),а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки» та «Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки» . Голова громади п. Олег Коцовський підписав Догорів про співпрацю з ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» . Із реформуванням соціального захисту дані програми вперше будуть реалізовуватись громадами, тому Олег Коцовський подякував доповідачам за змістовну зустріч і запевнив у подальшій плідній співпраці, адже саме з такою метою і створюється відділ соціального захисту у Ходорівській громаді.