Відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

Дата: 03.03.2021 08:41

25 лютого 2021року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – однієї із центральних постатей в історії національної культури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. З її голосу записано понад 200 народних мелодій.

До ювілею поетки спільними творчими зусиллями відділу освіти та закладами загальної середньої, позашкільної освіти нашої громади проведено інтернет-флешмоб  «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я».

Цей захід покликаний привернути увагу до життєвого і творчого шляху Лариси Косач, її виняткового внеску у розвиток української літератури, у культурне, освітнє та суспільно – політичне життя України, популяризувати твори поетеси, розвивати творчий потенціалу дітей та молоді,подати  мистецький матеріал через призму сучасних умов.

Дуже багато талановитих дітей та дорослих взяли участь у флешмобі. Керівник відділу освіти  Наталія Калинець дякує усім шанувальникам безсмертного таланту Лесі Українки за активність. Кожен буде нагороджений дипломом за участь у цьому заході.