Ходорівська міська рада зареєструвала 15 мікропроєктів!

Дата: 02.03.2021 15:26

01.03.2021 року закінчився прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив (мікропроєктів) 2021 року. Ходорівською міською радою було зареєстровано 15 проєктів.

Загальна вартість зареєстрованих проєктів складає 7 499 000 грн. .З них кошти обласного бюджету 3 749 500 грн., кошти Ходорівської міської ради 2 149 500 грн., спонсорські кошти 1 600 000 грн.

Завдяки небайдужості старост, активних громадян, спонсорської підтримки агрофірм які працюють на території Ходорівської МТГ, нам вдалося подати ці проекти на обласний конкурс. Також старань доклали працівники з питань інвестиційної діяльності Ходорівської міської ради, які ретельно вивчали проблеми та побажання жителів  населених пунктів громади, у яких будуть реалізовуватись дані проєкти, для того щоб збільшити їх шанси на перемогу у конкурсі.

Щиро побажаємо нашим проєктам перемоги у конкурсі!