Новини з оперативної наради

Дата: 26.02.2021 16:46

Сьогодні відбулася чергова оперативна нарада із заступниками, начальниками відділів, комунальних підприємств і старостами при міському голові. Першочергово голова представив нового головного лікаря міської лікарні Назара Баторика.

Розглядали  поточні і перспективні господарські питання:

Про новлення графіків вивозу ТПВ по населених пунктах, проведення роботи по оплаті за вивіз ТПВ, визначити потребу у контейнерах на ТПВ по населених пунктах громади;

Обговорили посилення у дотриманні карантинних обмежень по установах, при проведенні заходів, у звязку із різким збільшенням інфікованих. Пацієнтів, з підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби направляти на лікування у спеціалізовані лікарні.

Комунальним службам  - підготуватись до можливих паводків, враховуючи погодні умови.

Начальникам відділів культури та освіти дано завдання провести конкурси і флешмоби, приурочені Шевченковим дням, у онлайн форматі, через напружену епідеміологічну ситуацію в регіоні.

Готувати інформацію до щорічного звіту міського голови.

Про створення добровільних пожежних дружин, у складі 3 осіб, у кожному старостаті.

Також розглядали і інші робочі питання. Міський голова роздав заступникам, начальникам відділів, комунальних підприємств і старостам завдання і вказівки до виконання.