Роботи по очистці територій громади від снігу під час негоди

Дата: 16.02.2021 18:08

Впродовж минулого тижня природа кинула жителям західних областей непростий виклик. Ходорівська міська територіальна громада доклала усіх зусиль у боротьбі з негодою і прибиранні снігу.

До Мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області, що обслуговуються філією «Жидачівський РАД» належать дороги :

- О140504 – Нові Стрілища - Ходорів

- О140901- Розділ-Жирова;

- С140506 – Борусів – (Вибранівка- Отиневичі) ;

- С140546 - Березина- Ходорківці ;

- С140507 - Піддністряни-Рудківці-Жирова;

- С140520 - Бориничі- Дроховичі;

- С140519 - Девятники-Прибілля (Ятвяги) – Грусятичі;

- С140544 - Лучани- Ліщин;

- С140526 - Підліски – Новосільці;

- С140548 - Ходорів – Молодинче- Вербиця;

- С140549 - Демидів – Добрівляни;

- С140552 - Вовчатичі- Добрівляни ;

- С140521 - Городище- Отиневичі.

- С140545 – Кологори-Лучани;

- С 140532 – Лапшин (Голешів- Лукавець);

- С 140523 – Садки-Вовчатичі.

Але, не зважаючи на  приналежність доріг до іншого суб’єкту обслуговування, Ходорівською міською радою організовано розчистку основних доріг на території громади для руху маршрутного і приватного транспорту. Дороги прибирали, але погода вносила свої корективи, через постійні хуртовини дороги замітало майже відразу.

Виконано великий обсяг робіт завдяки цілодобовому графіку роботи комунальної служби, допомозі приватних підприємців та орендарів:

ФОП Богачевський І. В., ФОП Герасимів І. Д., ФОП Лалак М. (прибирання Піддністрянського старостату) ФГ «Любомир МГ» (Мокрицький С. В.) за прибирання дороги Ходорів - Молодинче – Вербиця від с. Молодинче до с. Вербиця, ФГ «Подвадцятник», ТзОВ «Львівські свинки» (прибирання Жирівського старостату), ТзОВ «Західний Буг», ТзОВ «Соколівка Лан» (прибирання Вибранівського старостату), ТзОВ «Млин Агра» , ТзОВ «Генетиксервіс» і інших.

На відміну від невдоволених громадян, які висловлюють свою критику  у соцмережах, особливих слів подяки заслуговують жителі громади, які реально оцінили складну ситуацію і виходили гуртом на розчистку вулиць, як от у селах  Городищенське, Грусятичі та інших, мешканці, хто вручну прокинув сніг біля своїх присадиб чи розчистив прибудинкову територію біля свого під’їзду.

Та все ж, ми змогли гідно протистояти негоді завдяки злагодженій співпраці і порозумінню. Принагідно, дякуємо усім активним учасникам, які допомагали у  прибиранні.

Дана ситуація виявила на скільки ми дружні і готові допомагати один одному у неординарних обставинах, не тільки через екрани гаджетів, а й на ділі.