Наволонтерили впродовж різдвяних свят

Дата: 15.02.2021 15:07

Напередодні новорічно-різдвяних свят на території Ходорівської громади волонтери оголосили про збір коштів для допомоги воїнам АТО. Така благодійна акція вже стала традиційною для громади, тож жителі охоче долучились до доброї справи.    Як зазначив ходорівчанин, волонтер Роман Тітик, збір коштів розпочали ще на початку грудня: «Всюди панує передноворічний настрій і турботи, але є ті, про кого маємо пам’ятати, це – наші захисники. Ми почали збір коштів 09.12.20р. – пані Уляно, дуже дякуємо, Ви легкі на руку! Загалом було зібрано 96 036 грн. і 550$. В Ходорові зібрано  24 746 грн. і 50$; Бортниківськівськийстаростат - 23 685 грн. і 500$; Вербицький - 19 065; Отиневицький - 8 925; Грусятицький – 4352; Дев’ятниківський – 4300; Підністрянський - 3683;  Молодинчецький - 2430; Вибранівський - 2000; Загірочківський - 1500грн.  Для порівняння, пан Роман наводить цифри минулих років:  «У 2017 році було зібрано 90 967грн.; 115 євр; 100зл.; 370$, у 2018 році - 72 490грн; 50євр, 2019р. - 33 589грн.; 10євр; 20$; 100зл.    Потреб чимало – від кожухів і рукавиць до техніки, тентів, акумуляторів, електропроводки і всього, що з нею пов’язано, зарядно-пускових пристроїв. Про все це завжди можна знайти на сторінках волонтерів у мережі Фейсбук, де все завжди детально описано, наче по поличках розкладено –  що потрібно, що купили, куди й кому надіслали, хто долучився до допомоги.    Цього року трудилися всі – волонтери активно проводили збір коштів, повідомляли про це по всіх округах, працювали над передачею посилок в АТО, над «Різдвяним кошиком солдатам». Дошкільнята та школярі разом з наставниками збирали продукти, смаколики, малювали святкові листівки захисникам. Невтомні руки жіноцтва ліпили вареники, пекли солодощі, готували різноманітні страви, вкладаючи в свою працю частинку тепла й затишку. Підлітки та молоді люди вертепували, маланкували, колядували задля збору коштів солдатам.    «Пам'ятаймо, що однією акцією допомога фронту не закінчується, так виходить, що маємо допомогати ще не раз. Народ і армія - єдині, - зазначає п.Роман. – Якщо з екранів телевізорів почуєте, як «піклуються» про наших воїнів, то не чіпайте телевізор, просто переключіть, до них і так не доходить, на жаль».

Дякуємо усім, хто долучився.