На боротьбу з негодою кинуто усі сили

Дата: 12.02.2021 20:41

Комунальна  техніка працює щоденно, з 5 годинною  перервою на обід і сон. Приватна техніка працює з 8.00 до 17.00 год. До прибирання в старостинських округах долучаються  орендарі земель і власники спецтехніки. Старости налагоджують роботу, направляючи техніку і залучаючи додаткові ресурси. Відшкодовується вартість пального. На жаль, не всюди є можливість проїхати великогабаритною технікою, або заблоковано проїзд приватним автотранспортом.  Оскільки негода триває, розроблено план розчистки доріг на завтра  і наступні дні, просимо усіх небайдужих долучатись до спільної роботи. Прибиральники комунальних служб вручну розчищають тротуари міста.

Сьогодні, 12 лютого працювали 3 одиниці комунальної техніки.

Грейдер розчищував вулиці м. Ходорова: Б. Хмельницького, Грушевського, Львівську, Героїв Євромайдану, І. Франка.

Екскаватор працював на вул. Зелена, пл.Злуки, прогортав дорогу до  с. Загірочко і с. Добрівляни.

Бульдозер розгортав сніг  по вул. Богуна, Лисенка і Стрілецькій, прогорнув дорогу на с. Букавину.

Техніка ФОП Герасимів І.Д. розчищала дороги мікрорайону Троянда і прибудинкові території, вул. Лесі Українки, Шептицького, Чорновола і прибудинкові території, дорогу до с.Городище.

Техніка ФОП Богачевський І. В. - провулок Євромайдану, провулок І. Франка, вулиці Грінченка, О. Степанів, Людкевича, Гонти, Галицьку, І.Вільде, провулок Шевченка, Кропивницького, Чайковського, провулок Львівський, Ярослава Мудрого, Шашкевича, Тернопільську, Сковороди, Сосюри, с. Отиневичі.

Дорога на Дуліби і Грусятичі прибиралась райавтодором.

По старостинських округах допомогають боротися зі стихією орендарі сільськогосподарських земель і власники відповідної техніки чи коней:

У Вербицькому старостаті ТзОВ «Сади Галичини»,  Мокрицький С.В., В.Балицький (с.Садки), М.Макарик (с. Вовчатичі, кіньми)

Молодинчецький старостат і с.Бортники Мокрицький С. В., ТзОВ «Західний Буг», с. Голешів і с.Лапшин за проханням старости прибирає ФГ Подвадцятник. Чорноострівський старостат розчищає техніка ТзОВ «Західний Буг», у Вибранівському старостаті – ФОП Зошій. Отиневицький старостат розчищав трактор, орендований В. Ревером, с.Ліщин прибирає ТзОВ «Лемберг Агро». У с. Дулібах і с.Городищенське прогортав сніг трактор від орендатора земель ТОВ "Млин Агра" Івана Жихора.

У Піддністянському і Жирівському старостатах по дорогах працювала техніка райавтодору і комунальна техніка громади.