Визначено переможця V фестивалю коляди «Велика коляда Ходорівського краю – 2021»

Дата: 12.02.2021 09:36

Із 25 січня по 01 лютого у Ходорівській міській територіальній громаді в форматі онлайн проходив V фестиваль коляди «Велика коляда Ходорівського краю – 2021», організований відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Загалом відеозаписи виступів надіслали 24 учасники художньої самодіяльності Народних домів, а також учні Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б.-Ю.Янівського. Солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі закладів культури презентували різноманітні колядки та щедрівки, виконуючи твори акапельно та під супровід музичних інструментів.

Починаючи з 01 лютого по 08 лютого кожен бажаючий мав змогу віддати свій голос за учасника, поставивши лайк.

10 лютого відбувся підрахунок голосів та визначено переможця.

Ним став вокальний ансамбль «Дулібчани» Народного дому с.Дуліби (керівник Марія Горін, директор НД Галина Орлик), набравши 542 «вподобайки».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!