Тільки згуртувавшись ми зможемо протистояти негоді ! Звернення міського голови

Дата: 11.02.2021 18:29

Шановні жителі нашої громади!

У зв’язку  з подальшим погіршенням  погодних  умов - сильних снігопадів, налипання мокрого снігу, ожеледиці, хуртовини,  з метою   запобігання виникнення надзвичайних ситуацій,  звертаюсь до Вас з проханням  допомогти в розчищенні від снігу  прилеглих до Ваших домівок , магазинів, підприємств  доріг  та  тротуарів. Для належного очищення об’єктів благоустрою спецтехнікою   не залишайте  на узбіччі доріг власний автотранспорт , приберіть з доріг  будівельні матеріали.

Звертаюсь до керівників сільськогосподарських підприємств,  підприємців, які мають у власності  відповідну техніку,  прийміть участь  у розчистці  доріг місцевих вулиць та сільських територій,  адже  сьогодні  на цілий Жидачівський  район  на дорогах загального користування працює 2 одиниці  застарілої техніки.  У комунальній  службі  громади є теж 2 одиниці техніки, які не в силі справитись із стихією. Місцевим бюджетом передбачені кошти на  надзвичайні ситуації,  за рахунок яких можуть   бути  відшкодовані  видатки на  пальне, або за  виконані роботи  приватної техніки.

Дякую всім небайдужим, хто розуміє ситуацію та допомогає громаді. Ми маємо згуртуватись і разом пережити ці кілька непростих днів, у взаємній підтримці, розумінні та допомозі.

Міський голова         Олег КОЦОВСЬКИЙ