Шлемо щирі вітання з нагоди 85 річниці уродин Богдану Гориню

Дата: 10.02.2021 14:28

Ходорівщина багата на видатних українців. Кожен із них є прикладом патріотизму, освіченості, стійкості духу та ідеології для школярів і молоді Ходорівщини.

Сьогодні міський голова Олег Коцовський і земляки з малої Батьківщини вітають з  85 річницею уродин Богдана Миколайовича Гориня.

Богдан Миколайович Горинь народився 10 лютого 1936 року у селі  Кнісело, тривалий час жив і працював   у Ходорові. Український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го та 2-го скликань, журналіст, мистецтвознавець, політолог, колишній дисидент.

Член президії товариства «Україна»; голова товариства «Україна — Польща»; член Центрального проводу Республіканської  християнської  партії, голова редакційної  комісії, лауреат Національної премія України імені Тараса Шевченка в галузі публіцистики та журналістики.

Пишаємося Вами і Вашими здобутками. Від щирого серця вітаємо з Днем народження.  Щиро зичимо Вам  міцного здоров’я і доброї надії у душі, стабільного блага і щастя, поваги й спокою, світлого розуму і бадьорих сил, щирої радості й любові рідних сердець. Нехай енергія б’є ключем, хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється подальший шлях, нехай неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких людей.

Ходорівська міська  територіальна громада

та міський голова                                                                                                   Олег Коцовський