УВАГА! Ускладнення погодних умов по території Львівщини 10  – 15 лютого 2021 року

Дата: 09.02.2021 16:06

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ  ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

(Львівський РЦГМ)

вул. Генерала Чупринки, 58а, м. Львів, 79057, тел./факс ( 032) 238-96-68, 238-96-67

Е-mail: pgdlviv@meteо.gov.uabuhlviv@meteо.gov.ua                           Код ЄДРПОУ 20781838

09 лютого 2021 року  15:30

ОПЕРАТИВНА   ІНФОРМАЦІЯ № 04

Про ускладнення погодних умов по території Львівщини

10  – 15 лютого 2021 року

У зв’язку із проходженням 10 – 11 лютого активних атмосферних фронтів від  південних циклонів та, надалі, вторгненням холодної повітряної маси з півночі очікується погіршення погодних умов:

10 лютого вночі значний мокрий сніг та сніг. 11 лютого значні опади (вночі мокрий сніг та дощ, вдень мокрий сніг та сніг). Ожеледь, місцями налипання мокрого снiгу. Вдень пориви північно-західного вiтру 15 – 20 м/с, хуртовини. 12 – 15 лютого часом сніг, місцями пориви північно-західного вітру        15 – 20 м/с, хуртовини.

На дорогах ожеледиця, снігові замети. Приріст снігового покриву 10 – 20 см.

11 – 15 лютого значне зниження температури:

11 лютого вдень 3 – 8° морозу,

12 лютого впродовж доби 11 – 16° морозу.

13 – 15 лютого вночі 12 – 17° морозу, при проясненнях до 20 – 23° морозу; вдень 7 – 13° морозу.

I рівень небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб    електропостачання, зв’язку, будівництва, комунального господарства та до порушення, а на окремих ділянках доріг до припинення, руху автотранспорту.

Інформація буде уточнюватись попередженнями та щоденними прогнозами погоди.

Начальник                                                                                 Ігор ФЕДИК

Смалюх.О. 292-19-76