Вихованці Ходорівської ДЮСШ вибороли кубок "НАДІЇ"

Дата: 09.02.2021 15:00

У Новояворівській ДЮСШ "Янтар" 06.02.2021р. відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед учнів спортивних шкіл.

На цей турнір було запрошено вісім команд і в тому числі юнаків Ходорівської ДЮСШ.Команди жеребом були поділені на  дві групи  по чотири команди.

Група А:

1.ДЮСШ "Янтар" м.Новояворівськ.

2.ДЮСШ м.Старий Самбір.

3.ДЮСШ м.Ходорів.

4.ДЮСШ м.Мостиська.

Група Б:

1.  ДЮСШ м.Яворів.

2.  ДЮСШ м.Миколаїв.

3.  ДЮСШ м.Жидачів.

4.  ДЮСШ м.Соснівка.

У своїй непростій за складом командній групі ходорівські юні футболісти усі ігри із своїми суперниками зіграли в нічію з однаковим рахунком 1:1 і в підсумку зайняли третє місце в своїй групі. Це дало можливість поборотися за кубок "Надії" проти ДЮСШ Жидачів, де здобули перемогу з рахунком 2:0.

Кращими гравцями команди Ходорівської ДЮСШ було визнано Чорненького Дмитра та Гураля Тараса. Перше місце в цьому турнірі зайняла команда ДЮСШ м.Миколаїв, друге - ДЮСШ м.Мостиська, третє - ДЮСШ "Янтар" м. Новояворівськ.

Склад команди Ходорівської ДЮСШ: Рій Максим (с.Грусятичі); Гураль Тарас, Гураль Богдан, Грицило Олег, Фінович Олег (с.Дуліби); Чорненький Дмитро, Бунич Олександр, Блажків Максим, Сінкевич Маркіян, Канарський Борис (м.Ходорів); Півовар Тарас (с.Жирова); Стичак Володимир, Стичак Денис (с.Отиневичі).

Вітаємо юних спортсменів і бажаємо успіхів у футболі!