Добрі діла не  забувають. До Ходорова линуть слова подяки.

Дата: 08.02.2021 15:57

Серед численного населення Ходорівської територіальної громади нерідко можна зустріти історії людей, яким довелося зустрічати майбутній день на самоті і хто знає, що чекає їх цього дня. Спільними зусиллями місцевого самоврядування, міської лікарні і доброзичливих жителів громади, налагоджується допомога одиноким людям тим хто переживає складні життєві обставини, чи потребує допомоги. Здається, буденна справа, та на думку пані Галини  Жук, вона заслуговує щирого «Дякую!».

Подяка

Ходорівчанка Галина Жук, яка зараз проживає у місті Гомелі Білорусь висловлює вдячність людям, які доглядали і допомагали її, сьогодні вже покійному, брату Богдану.

Щиро вдячна міській раді за чутливе і терпеливе відношення до мого брата Богдана. Знаю, що міська рада часто допомагала йому за життя, коли він звертався. Вдячна за допомогу в його похованні,  адже особисто, через стан здоров’я, приїхати не змогла.

Дякую лікарю Галині Кузишин, яка надіслала довідку про стан здоров’я Богдана і це дало можливість отримати дозвіл на виїзд в Україну для мого сина Руслана і чоловіка Володимира.

Дякую сусідам - сім'ї Люби Кучак і її сину Петру, які доглядали за братом, завжди допомагали Богданові продуктами, порадами. Саме вони викликали швидку допомогу, щоб  брата забрали в лікарню. Вони все підготували до похорону, а також зібрали довідки і необхідні документи.

Вдячна хірургам, які оперували і вірю, що вони старалися врятувати життя моєму братові, але  було пізно, бо хвороба була затяжна. Щиро дякую медсестрам і молодшому медичному персоналу хірургічного відділення за чутливе відношення до мого брата.

Щиро вдячна отцям Тарасу і Леву за Богослужіння і захоронення.

На кінець хочу сказати одне – в Україні живуть чутливі, доброзичливі  та просто чудові люди.

Зі щирою повагою і вдячністю Галина Жук.

Пані Галино, радіємо, що змогли допомогти. Висловлюємо щирі співчуття з приводу  смерті Вашого брата. Будемо раді зустрічати Вас у Ходорові!