Зросла вартість виготовлення біометричних закордонних паспортів та інших документів

Дата: 28.01.2021 15:16

Державна міграційна служба України повідомила, що з 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінило вартість бланків біометричних документів, в зв’язку з чим зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картка), паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Вартість адміністративної послуги з оформлення паспортів тепер становить – 363 (було 345) гривні при отриманні паспорта за стандартною процедурою до 20 робочих днів і 489 (було 479) гривень при терміновому оформленні протягом 7 робочих днів.

Вартість отримання біометричного закордонного паспорта з 1 січня 2021 року при стандартному терміні оформлення збільшиться з 689 до 694 гривні, при терміновому – з 1034 до 1046 гривень.

Минулого разу ціну за виготовлення закордонного паспорта в Україні піднімали 1 липня 2019 року. Тоді в залежності від термінів оформлення документа вартість збільшилася на 125-224 гривень за рахунок зміни як ціни адмінпослуги, так і ціни бланка.

Громадяни, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2020, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Важливо, як і в період локдауну, прийом  у Ходорівському ЦНАП здійснюється тільки за попереднім записом за телефоном: 03239 53-000.