З понеділка у школах розпочинається ІІ семестр 2020-2021 навчального року

Дата: 22.01.2021 16:40

У понеділок, 25 січня, усі школярі Ходорівської територіальної  повернуться в свої навчальні класи.

У закладах загальної середньої та позашкільної освіти розпочинається навчання з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Керівник та персонал закладу освіти забезпечують:

щоденний контроль за виконанням протиепідемічних рекомендацій;

проведення роз’яснювальної роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (COVID-19);

розробку алгоритмів дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти;

недопущення до роботи персоналу, визначеного таким, який потребує самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я;

проведення інструктажу для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

Допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту після проведення термометрії безконтактним термометром.