Відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Ходорівської міської лікарні. Конкурс – 02 лютого 2021 року!

Дата: 16.01.2021 11:44

15 січня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства „Ходорівська міська лікарня” Ходорівської міської ради Львівської області. В роботі комісії взяли участь 8 з 9 членів комісії.

Секретар міської ради Марія Гавінська проінформувала присутніх про те, що  Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров'я Ходорівської міської ради затверджений  рішенням ХХХVІІІ сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради від 20.10.2020 року № 4311 відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” із змінами. А також зазначила,що відповідно до рішення виконавчого комітету №01 від  15.01.2021року    оголошено  про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства „Ходорівська міська лікарня” Ходорівської міської ради Львівської області та утворено конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади.

Ольга Мельник, заступник міського голови інформувала присутніх про склад конкурсної комісії, яка складається із 9 осіб:

Голова комісії: Мельник Ольга Володимирівна, заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів.

Секретар комісії: Стадник Ігор Йосифович, спеціаліст першої категорії  юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Члени комісії: Чорний Роман Михайлович, член виконавчого комітету Ходорівської міської ради;

Гавриш Володимир Богданович, член виконавчого комітету  Ходорівської міської ради;

Кузишин Галина Михайлівна, медичний директор КНП “Ходорівська міська лікарня” (за згодою);

Будна Світлана Павлівна, завідувач поліклінікою, лікар-терапевт КНП “Ходорівська міська лікарня” (за згодою);

Юревич Оксана Миколаївна, завідувач дитячим  відділенням, лікар-педіатр КНП “Ходорівська міська  лікарня” (за згодою);

Левенець Галина Олексіївна, лікар загальної практики-сімейний лікар КНП “Ходорівська міська лікарня” (за  згодою);

Піняк Ярослав Іванович, лікар-хірург КНП “Ходорівська міська лікарня” (за згодою);

Осадчук Степан Дмитрович, завідувач відділенням  анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії лікар-анестезіолог КНП “Ходорівська міська лікарня” (за  згодою).

Присутні обговорили умови конкурсу, терміни проведення,  організаційні питання щодо проведення конкурсу.

Отже,

Дата початку прийому документів для участі у конкурсі 15 січня 2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі 29 січня 2021 року до 17.00 год.

Адреса приймання документів для участі у конкурсі  81750, Львівська область, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38 (конкурсна комісія).

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

Тел. (239) 53-731, e-mail: otg@hodorivska-gromada.gov.ua (тема: конкурс на керівника КНП „Ходорівська міська лікарня”).

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу охорони здоров’я    81750, Україна, Львівська область, м. Ходорів, вул. Б.Хмельницького, 63.

Назва вакантної посади

Директор комунального некомерційного підприємства „Ходорівська міська лікарня” Ходорівської міської ради Львівської області.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності новоствореного підприємства на поточний 2021 рік

- загальний фонд – 42 929 000 грн.;

- спеціальний фонд – 6 450 000 грн.

Дата проведення конкурсу

• 01 лютого 2021 року (15.00год.) – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів;
  • 02 лютого 2021 року (15.00год.) – засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та відбір шляхом голосування з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу

Львівська область, м. Ходорів, вул. Грушевського, 29 (приміщення Палацу культури Ходорівської міської ради, 2-й поверх).