15 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради, яке вперше пройшло в онлайн режимі.

Дата: 15.01.2021 18:09

Члени виконавчого комітету затвердили персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Ходорівська міська лікарня» та  голів ініціативних груп від громад сіл Бориничі, Борусів, Бортники, Вибранівка, Дроховичі, Дуліби, Жирова, Калинівка, Кам’яне, Молодинче, Юшківці  та КНП «Ходорівська міська лікарня» для участі у обласному конкурсі мікропроєктів у 2021 році.

Надано дозвіл відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, Ходорівській міській раді, КП «Територіальний центр соціального обслуговування населення» на укладання договорів оренди оренди приміщень з ТзОВ «Будремпослуги» для використання будівлі, як адміністративні приміщення.

Рішенням виконкому передали в оперативне управління меблі, обладнання та комп’ютерну техніку з балансу Ходорівської міської ради новоствореному Управлінню фінансів виконавчого комітету міської ради.

Затверджено  тариф на теплову енергію для ТОВ «Галичбіотепло», що здійснює її виробництво з використанням альтернативних джерел електроенергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи міського бюджету на території Ходорівської міської ради в сумі 1594,12 грн за 1 гкал.

Затвердили персональний склад комісій виконавчого комітету , створених відповідно до рішення сесії міської ради.

Прийняли на обслуговування у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування п’ятеро  одиноких непрацездатних громадян та громадян, що проживають самотньо у селах Сугрів та Чорний Острів та місті Ходорові.

Підтримали клопотання щодо присвоєння Н.П.Зеленко, мешканці м.Ходорів  почесного звання «Мати Героїня».

Розглянули заяви жителів громади та виділили матеріальну допомогу на суму 17 тисяч гривень.