DZIDZIO охоче колядував з Бортниківським вертепом

Дата: 14.01.2021 15:06

Знаменитий співак також пожертвував чималу суму для бійців АТО

Під час Різдвяних свят благодійний вертеп села Бортники мандрував від хати до хати. Колядникам всюди були раді, адже в них на меті – збір коштів для військових, які зараз в АТО.

«6 та 7 січня ми вертепували в Бортниках, 8 січня – в Букавині, – розповідає Микола Гнатів, організатор дійства. – Починаючи з 2016 року, благодійний вертеп став для нас щорічною акцією. Костюми пошили теж 5 років тому, щодо сценарію, то стараюсь його оновлювати, щоб програма не була одноманітною». Хлопець також розповідає, що цього року Бортниківський вертеп завітав до співака, соліста гурту «DZIDZIO» Михайла Хоми, який саме приїхав в рідне село. Співак виконав коляду разом з учасниками вертепу. А також пожертвував чималу суму – 500$ для допомоги бійцям АТО.

Загалом хлопцям вдалося зібрати майже 20 тисяч гривень та 500 доларів. Кошти, як зазначає Микола Гнатів, будуть передані волонтеру.

Варто зазначити, небайдужі мешканці Ходорівщини також долучились до збору коштів для АТО – хто колядою, хто вертепом, а хто планує маланкувати.

Нагадаємо, напередодні свят волонтери організовували  традиційну благодійну акцію «Різдвяний кошик для АТО». До збору продуктів долучились чи не всі населені пункти  Ходорівської громади, від наймолодших дошкільнят до найстарших її жителів.