Історія нашого Олега Бончинського – одна із 45 історій Народних Героїв України!

Дата: 13.01.2021 12:29

Готується до друку перша книга про нагороджених срібним орденом, червоно-чорною та жовто-блакитною колодкою Народних Героїв України. Серед 45 історій про Народних Героїв України Олег Бончинський - ходорівчанин, захисник, депутат VIII скликання Ходорівської міської ради (2016-2020 роки).

Олег до війни кілька років будував дороги на півночі Росії, але після розстрілу мітингувальників на Майдані в Києві, де він врятував важкопораненого активіста, вже шість років воює на сході країни попри важке поранення правого ока і другу групу інвалідності. Його історія, яка увійде до книги,  дуже цікава і не проста.

Книга вже зверстана. Іде процес вичитки текстів, уточнення та коректури. І, безумовно, збору коштів. Тому видання зможе побачити світ лише за підтримки людей.

Коштує друк книги 199 тисяч 600 гривень. На сьогодні зібрано близько 30 000 гривень.

Орден, як і видання буде «народним». Тільки всі разом ми зможемо дати життя такій важливій книзі.

Рахунок, на який можна перерахувати кошти на видання книги 5168 7456 0652 8450 (ПриватБанк) на ім'я Сергія Тютюнника.