Вихованка студії живопису "Мальва" Аліна Марків отримала грамоту від австрійського екологічного Бюро та еконагороди

Дата: 12.01.2021 10:42

Відповідальність за створіння… Ще кілька років тому цей вислів дивував людей та спричиняв до безлічі запитань. І зараз для багатьох він є незвичним, цікавим, але дуже багато людей відкрили його для себе завдяки конкурсу, який так і називається «Відповідальність за створіння», який проводить Бюро УГКЦ з питань екології.

Х ювілейний Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння» відбувся в році "Laudato Si", проголошеному Святійшим Отцем Франциском з метою воплочення у життя вчення однойменної енцикліки про відповідальність кожного за наш спільний, створений Богом – дім природи. Конкурс відбувся у період досить непростий для всього людства. Пандемія коронавірусу внесла корективи в усе наше життя. Ми стали більш обмеженими в спілкуванні, в пересуванні, в наших звичках, але, мабуть, також і більш стриманими, щирими і відповідальними.

Особливо це відчули учасники конкурсу. Адже вони мали непросте завдання: усвідомити найперше для самих себе, що означає жити в дусі екологічної енцикліки Папи Франциска. Але для більшості з них це вдалося – донести в своїх творах бачення кращого світу, добрішого, чистішого і більш гармонійного, в якому ми всі змогли б побачити ту, Богом первозданну красу, яка буде надихати нас прославляти Його величне ім’я.

У цьому  конкурсі взяла участь вихованка студії живопису "Мальва" Ходорівського ЦДЮТ Аліна Марків (кер.М.Походжай). Вона надіслала роботу "Мертві бджоли квітів не запилять ". Аліна була запрошена на онлайн-вручення нагород переможцям конкурсу  на платформі Zoom .Вихованка студії живопису "Мальва" отримала грамоту від австрійського екологічного Бюро та еконагороди .

Бажаємо  Алінці  не зупинятися на досягнутому , нових перемог, вдалих ідей та натхнення!