Урочисте покладання квітів з нагоди святкування 425-ї річниці від дня народження Богдана Хмельницького

Дата: 05.01.2021 14:43

КОЛИ МИ РОЗУМІЄМО, ЩО ПОМИЛКА ІНШОГО НЕ ПОВИННА ЗНЕЦІНЮВАТИ ЙОГО ЗДОБУТКІВ, МИ ПОЧИНАЄМО ПРИЙМАТИ І СВОЇ ПОМИЛКИ. А ЗНАЧИТЬ БІЛЬШЕ І ЧАСТІШЕ ДІЯТИ.

Богдан Хмельницький

Ходорів і Ходорівщина тісно пов’язані з історією козацької доби.

Цього року, 6 січня, виповнюється 425 років від дня народження першого гетьмана України Богдана Хмельницького – поборника розбудови козацької держави. Діяльність гетьмана Богдана Хмельницького тісно пов’язана із землями Ходорівщини. Існують свідчення, що в період національно – визвольної боротьби він перебував під стінами Ходорова. А в молоді роки відвідав храм села Бородчиці.

Отож, у місті Ходорові, у 1995 році спорудили й урочисто відкрили пам’ятник Богдану Хмельницькому.

З нагоди святкування 425-ї річниці представники міської управи (Ярослав Костур, Христина Добуш, Юлія Сливка, Ігор Хрущ) та активісти Ходорівської громади (голова ГО «Союзу Українок» Тетяна Проць, працівники Палацу Культури та працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека») урочисто поклали квіти до пам’ятника Богдану Хмельницькому, який був встановлений у 1954 році.